Cześć, jeśli trafiłeś na tę stronę, to zapewne szukasz pomocy lub masz dla nas coś ciekawego. Mniejsza, wyjaśniamy po co strona „Blogerzy blogerom”.

Otóż na różnych Facebookowych grupach czytamy wpisy ludzi, którzy mają problem z dostosowaniem swoich blogów do stanu macania, nie mają odpowiedniej wiedzy, jeszcze szkoda im wydawać gotówkę na programistów, koderów, grafików, marketingowców i innych. Dlatego my jako KreatywneChlopaki.pl oferujemy Wam swoją pomoc:

Pisz na kreatywnechlopaki@gmail.com i w treści podawajcie linki do swoich stron, wyjaśniajcie co chcecie poprawić, zmienić, pytajcie o co trzeba. Wszystkie pytania, prośby o porady itd. są ZA DARMO (okej, promocja na Facebook lub Blog w postaci linku może być). No chyba, że zaproponujecie coś ciekawego, barter, wynagrodzenie, słodycze, kawę i inne to chętnie przyjmiemy.

Darmowa pomoc od Blogerów dla Blogerów. Kodowanie, grafika, programowanie, marketing, porady, optymalizacja. Akcja do odwołania. Zapytaj specjalistów od kreowania wizerunku w Internecie co zrobić ze swoim blogiem. Czekamy.