Facet jako przedmiot w mediach

Cześć, sprawa jest specyficzna bo jesteśmy facetami, kreatywnymi ogierami z ambicjami i ciekawymi pomysłami. Wdrażamy fajne kampanie reklamowe, kodujemy fajne grafy i w ogóle jesteśmy zajebiści. Jednak kobiety są jeszcze lepsze, a o tym nie raz pisaliśmy w naszym serwisie. Lubimy pisać o kobietach, są zajebiste i w wielu momentach nas bardzo ciekawią i chcemy z nimi gadać jak najwięcej!

Obserwujemy serwisy społecznościowe, widzimy jak faceci potrafią pisać pod zdjęciami kobiet, w chamski, często arogancki sposób z podtekstem seksualnym. My tego nie akceptujemy, w końcu jesteśmy kreatywni i znamy lepsze sposoby, zresztą do cholery! lubimy się wykazać swoim sprytem i pomysłowością. Wielu ludzi cierpi z powodu samotności, nie może znaleźć drugiej połowy która ją zrozumie i da wiele szczęścia. Dajmy na to, logujemy się do sieci, tam jest ogrom wiadomości z podtekstem seksualnym od facetów. Współczujemy kobietom! Jakoś muszą się zmagać z arogancją i chamstwem w Sieci. Zapewne rozwiązanie tej sytuacji jest, ciężko jednak stwierdzić do jakiego stopnia jesteś zdesperowana i na co sobie pozwolisz.

Kiedyś, zalogowałem się na konto pewnego serwisu, który powalił mnie na kolana nie swoją zajebistością, a przekazem. Niesamowite wrażenie z tego, że ja jako facet dbający o dobro kobiet i wspierający je pod kątem pracy, facetów i innych… dotarłem do takiego miejsca w Internecie. Niby kontrowersyjnie, niby oryginalnie, niby coś w tym tkwi dziwnego… jednak ku#wa przezajefajnego ! Znika nagle problem kontaktu faceta z kobietą, bo to ona decyduje czy chce z nami gadać. Przetestowaliśmy serwis od A do Z głównie dlatego, że sami tworzymy portale internetowe, również społecznościowe. W ogóle nie przeszkadzał mi fakt, że pozostawiona przeze mnie wiadomość została zignorowana. Kilka minut wcześniej postanowiłem zainteresować swoją osobą kobietę, stąd kliknąłem w jeden guzik i ona zdecydowała czy mogę do niej napisać. Powoduje to, że nie wyślę jej obraźliwych tekstów lub chamskich propozycji seksualnych, bo od razu odstawi mnie na półkę. Jestem przedmiotem, tak! gadżet z krwi i kości. Serwis, który sprawia, że wiele osób wywala oczy na wierzch czytając np. tekst: „mężczyźni – przedmioty do przytulenia”. Widzimy przedmioty w postaci facetów, do kupienia. Co jeszcze? no ku#wa… nawet laski mają swój koszyk z zakupami. Czy tak jest naprawdę po zalogowaniu? a byście się zdziwili… kobieta może zarezerwować Cię na 24 godziny i wtedy nie pogadasz z nikim innym. Świetna sprawa, wiem co mówię bo moje konto już skasowałem z tego serwisu, w końcu nie potrzebuję więcej szukać 🙂

Tak naprawdę za ten wpis nie dostaniemy nawet złotówki, nikt nam nie da gadżetów, komputera ani wypasionego telefonu. Serwis jest mega kreatywnie stworzony i warto o tym prawić. Kobiety są szanowane, więc tym bardziej chcemy o tym mówić. Polecamy zalogowanie się na próbę, a facet który poczuje się jak przedmiot lub rzecz niech postawi się na miejscu kobiet, które w rzeczowy sposób są traktowane w innych serwisach tego pokroju. Społeczność ZaadoptujFaceta.pl wkracza do Polski już za chwilę do TVN i Polsat ze swoimi dwoma reklamami. Na samym początku wydaje się, że mowa o szamponie albo czymś innym dla facetów. Dopiero potem się okazuje, że tu mowa o kobietach (lecz nie tylko). We Francji mają 6 mln użytkowników, a tyle ludzi nie może się mylić. Szanujmy się, kochajmy i rozmawiajmy !

 Metys

Brodacz

Nikt jeszcze nie widział tych reklam, więc ciiii ! 😉

Co myślisz o takim serwisie, fajny pomysł?