Kocham Cię dzisiaj

Deszczowym i ponurym porankiem, maszerujesz na spotkanie z Klientką, która zazwyczaj jest zabiegana, nie ma czasu i prosisz się wręcz o to, by zrobić jej dobry projekt. Wypijasz ogromną kawę w Starbucks, Pani za ladą uśmiecha się do Ciebie klimatem Walentynek, bo z lady bije ostry czerwony kolor plastikowych serc, ignorancja pojawia się na twarzy. Po spotkaniu powolny powrót do domu zapewnia skromny deszcz oraz widok mężczyzn biegających z kwiatami, czekoladkami i innymi torebkami. Zatrzymujesz się na środku chaosu dużego miasta, ludzie mijają Cię z prędkością NASCAR (największa organizacja wyścigowa w Stanach Zjednoczonych). Dlaczego masz prawo czuć się lepiej? masz prawo powiedzieć, że Walentynki to pojebane „święto”? Dlatego, że mając kobietę lub faceta, starasz się w każdy normalny dzień. Idąc do swojej kobiety, kupujesz po drodze bukiet kwiatów, z tulipanami bo takie lubi, a jak są słoneczniki to jeszcze lepiej, bo Ty też je lubisz. Tak po prostu, bez okazji. Chcesz widzieć uśmiech, a nie słyszeć „po co wydajesz kasę”, „nie musiałeś”. Dlaczego nie róże? przecież są symbolem miłości. Symbolizują również nieskazitelne piękno, pasję i namiętność. Jednak wiedz, że dając kobiecie róże, musisz pozbyć się kolców – symbolizują one złamane serce, trudną miłość, świadomość tego, że nawet najpiękniejsze rzeczy mogą sprawić Ci ból.

Jak spędzić idealne Walentynki? nie spędzać. Normalny dzień, kolacja boście głodni, film bo piątek i trzeba nadrobić kino, wino? bo kurwa lubię półsłodkie i tylko z moją kobietą smakuje idealnie. Symbol Walentynek ma swój urok, jest czerwono, wszyscy się starają, gotują dla swoich lubych i są dla siebie mili do porzygania. Kochajcie się ludzie, róbcie tak, by walentynki trwały cały rok. Nie jesteś w stanie kochać bardziej jednego dnia, a symbole dla każdego znaczą coś innego.
Nie dam dziś swojej kobiecie kwiatów, zrobiłem to w tym roku wiele razy, czy to jej zapali lampkę? że jej nie kocham? że mi kurwa nie zależy? Heh.

Człowieku, zwierzaku, ufogłąbie… miej swoje zdanie, nie lataj jak Ci zagra społeczeństwo. Walentynki mogą być dniem odpoczynku od miłości, zwykłym szarym dniem. Czy miłość jest kolorowa? taki chuj, prawdziwa jest szara w której znajdziemy tęcze kolorów ! Dlaczego niektórzy nie jestem za tym co piszę? mogą mnie zlinczować, zarzucić że nie kocham swojej kobiety bo nie dostała wiechcia? dlatego, że idą za społeczeństwem, nie mają swoje zdania. Wy kochacie dzisiaj, ja przez cały rok 😉

Ps. Facet może Ci ugotować kolacje, dać kwiaty, Raffaello i liczyć w końcu, że znajdziecie się w łóżku – nie jedna podświadomie da się kupić. Kochajcie się i rozmnażajcie.